Minulost je věc, která se vrací vždy, když ji nejméně očekáváš. Dej pozor, obyčejně je schopná zlámat ti vaz.

O autorovi

5. března 2012 v 20:48 | Rudolf z Falknova |  Rudolf z Falknova
Protože se mě mnoho lidí ptá na pana Rudolfa z Falknova, oslovil jsem se ho a On ,světe div se, o svojí osobě něco málo prozradil :-)


Spisovatel Rudolf z Falknova se narodil 10. ledna 1978 v Sokolově. Je autorem prozatím tří v české republice vydaných knih, ale neúnavě pracuje na dalších a dalších. Žánr, který je mu nejblíže, je pravý, nefalšovaný a plíživý horor, který se čtenáři nenápadně, přesto s velikou silou zavrtá hluboko pod kůži, kde zanechá nesmazatelné stopy. Při čtení jeho knih se může leckomu stát, že v temných koutech jindy prosvětlených pokojů spatří zvláštní a hrůzu nahánějící stíny. Sám autor své čtenáře varuje, že tyto stíny nemusí být jen výplodem jejich fantasie. Naopak "Ti démoni existují..."
Na své si přijde ale i milovník netradiční fantasy literatury plné krvavých střetů s nejrůznějšími obludami, démony a rozličnými děsy. Rudolf z Falknova mnohdy při "snění" svých příběhů úročí dlouholeté šermířské zkušenosti. Opravdu, příběhy tohoto autora nejsou pro citlivé povahy - tak pozor!
Přestože žánr, kterému se autor věnuje, je tvrdý a příběhy jsou mnohdy kruté, on sám je klidný člověk. Spokojeně a tiše žije v srdci Vysočiny společně se svojí milující manželkou Veronikou, tříletým synkem Vojtíkem a dvanáctiletou fenkou krátkosrstého jezevčíka Saborou.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama